(Lütfen oy veriniz.)

Astrolog Dinçer Güner’den 2014 yıllık burç yorumu / Balık

Astrolog Dinçer Güner’den 2014 yıllık burç yorumu / Balık hakkında hazırladığımız bu yazımızı beğeneceğinizi,umuyorum …Astrolog Dinçer Güner’den 2014 yıllık burç yorumu / Balık hakkında hazırladığımız bu makale için Öneri/Şikayetlerinizi ve sorularınızı , Astrolog Dinçer Güner’den 2014 yıllık burç yorumu / Balık yazısının en altında bulunan,yorum formunu doldurarak diyetinasilyapilir.com ekibine ulaştırabilirsiniz.

balik burc astroloji mkl

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar için 2014 yılının astrolojik yorumu:
(19 Şubat – 20 Mart)

3 Mart’ta Mars ve Satürn retrosu başlayacak. Mars’ın gerilemesi terazi burcunda olacak ve 20 Mayıs’a kadar sürecek. 8. evinde geri gidecek. Başkalarının parası ile ilgili konularda stresli koşullar oluşabilir, başkalarından temin ettiğiniz maddi ihtiyaçlarınız konusunda ciddi eleştiriler alabilir, hatta bu kaynaklara kısa bir süreliğine ulaşamayabilirsiniz. Bankadan çekmeyi planladığınız kredi bitiş anda çıkmayabilir. Ortaklaşa kazanılan gelirlerde gecikmeler, yavaşlamalar meydana gelebilir; borç bulmakta veya geri ödemekte zorlanabilirsiniz. Ödemelerin aksayabileceği ve stres yaratabileceği bir tarih aralığı olabilecektir bu. Kısacası para ile ilgili yararlı büyük gelişmeler beklememekte yarar var. Burslarda, primlerde, nafakalarda, bankacılık işlerinde birtakım sorunlar çıkabilir. Büyük borçlar altına girmek için uygun bir dönem değil.

Satürn ise 22 Temmuz’a kadar akrep burcunda geri hareket edecek. İdeallerinizi, hayata bakış açınızı ve inanç sisteminizi sorgulamaya, eleştirmeye başlayabilirsiniz. Satürn 9. evinizden geçerken, ideallerinize ulaşmanız için gerçekten doğru kişilerle irtibat kurup kurmadığınızı düşünmenize neden olabilir. İleride işinize yarayacak, özellikle mesleki anlamda kullanacağınız yeni tekniklerle ilgili eğitim, öğrenim sürecine girebilirsiniz. Yalnız bu süreç hem ağır hem zahmetli olabilir sizin için. Bir avukattan yardım ve destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sonuçlanmasını istediğiniz, beklediğiniz bir mahkemeniz veya hukuksal konular biraz daha zamana yayılabilir.

15 Nisan’da terazi burcunda ay tutulması meydana gelecek. 8. evinizde gerçekleşecek tutulma etkisi ile bankacılık işlemlerinizi halledebilir, kredi araştırmaları yapabilir, ödemelerle ilgili olası sorunların üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlardan elde ettiğiniz gelirlerinizi artırabilirsiniz. Para mevzularında önemli bir konuyu halletmeniz gerekebilir; primler, burslar, alacaklar, nafakalar bu Dolunay’ın konuları arasında yer alacak. Yalnız özel yaşamınızda aldanmalar, gerginlikler, odaklanma problemleri, yanlış anlaşılmalar da oluşabilir. Gereksiz alınganlıklar, küslükler meydana gelebilir. Umduğunuzu tam olarak bulamayabilirsiniz.

29 Nisan’da boğa burcunda güneş tutulması meydana gelecek. Bu tutulma sizlerin 3. evinde gerçekleşecek. Eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, kardeşler, yakın yerlere seyahatler, birinci dereceden akrabalar, her türlü iletişim bu tutulmanın ana konusu olacaktır. Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler, düşünceler yeni birtakım ortaklıkların, işlerin başlamasına başlangıç verebilir. Önemli bazı seyahatler gündeme gelebilir, size keyif verecek haberler alabilirsiniz. Bu tutulma sayesinde bir süredir kafanızda olan bir web sitesi açma, kitap yayınlama vb. konularla ilgili güzel destekler alabilirsiniz. Yine yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgi akışı sağlayacak konulara rahatlıkla eğilebileceksiniz. Bu bilgiler mesleki yaşamınızda size yarar sağlayacak eğitimler de olabilir.

16 Temmuz’da bolluk, bereket, şans ve talih gezegeni Jüpiter aslan burcunda giriş yapacak ve burada tam bir sene seyahat edecek. İş, çalışma ortamı, sağlık ve güncel işler evine giren Jüpiter bu saydığım alanlarla ilgili türlü fırsat, şans ve olanağı beraberinde getirecektir. İş ve çalışma ortamınızda koşullar çok daha iyi bir seviyeye gelebilir. İş arayanlar sürekli seyahat edebileceğiniz bir işe giriş yapabilirsiniz. Ardı ardına mülakatlara çağrılabilirsiniz. İş ortamınızdan ve güncel yaşamdan çok daha fazla keyif almaya başlayacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkileriniz harika olmaya başlıyor. İş yaşamınızdan gelen gelirlerinizde artış bekleyebilirsiniz. kişisel ve fiziksel gelişim sağlayabilmeniz adına fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Eğer yediklerinize dikkat etmezseniz süratli bir şekilde kilo alabilirsiniz ve bu aldığınız kiloları vermek zorlaşabilir. Diyet, spor, vb. aktiviteleri hayatınızda canlandırmak için ideal bir süreç. Sağlıkla ilgili problemlerin üstesinden daha konforlu bir şekilde gelebilirsiniz. Ama siz yine de boğazınıza dikkat etmeyi unutmayın. İş ve çalışma ortamınızda ferahlık, bayram havası oluşuyor.

8 Ekim’de koç burcunda ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma finansal konularınızın üstüne adeta projeksiyon tutacak. Özellikle finansal konularla ilgili güzel ve keyifli haberler alabilirsiniz. Yaptığınız, uğraştığınız iş ile ilgili yeni kar kapıları, yeni projelerle karşılaşabilirsiniz. Yalnız bu tutulma sizlerin iş yükünü biraz daha artırabilir, yeni vazife ve sorumluluklar alabilirsiniz. Tutulma, sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalarınızla ilgili de olacaktır. Bir süredir almayı planladığınız yüklü meblağlı bir şey için atılım yapabilirsiniz.

23 Ekim’de akrep burcunda güneş tutulması meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile hukuksal konular, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler, ticaret konuları ön planda. olacak. Yönetici pozisyonundaki, ad yapmış, hatırı sayılır kişilerle ilişkilere dikkat! Bir süredir değiştirmek istediğiniz hayatınızı değiştirebilmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili işler veya kişilerle ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir

Evett.. Yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz.Astrolog Dinçer Güner’den 2014 yıllık burç yorumu / Balık ile ilgili hazırladığımız bu yazıda , aradığınız bilgilere ulaştığınızı umuyorum..Biz 3 yazar/editör tarafından oluşturulan bir siteyiz ve sizin de desteklerinize ihtiyacımız var..Bu yüzden sitemizi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak destek olmanıza ihtiyacımız var..

Son Gelen Aramalar:

BENZER, İLGİLİ YAZILAR

— 13 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaşın:

About Author

Trendist

(2) Yorum Var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>