Pazartesi , 29 Aralık, 2014
Zengin içeriğiyle, bu site size yeter.


Kadın moda giyim, zayıflama diyet...
GÜNCEL HABERLER:
Anasayfa / Haber / Behzat Ç. Ankara Yanıyorun fragmanı yayınlandı

Behzat Ç. Ankara Yanıyorun fragmanı yayınlandı

Şuanda “Behzat Ç. Ankara Yanıyor”un fragmanı yayınlandı konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. “Behzat Ç. Ankara Yanıyor”un fragmanı yayınlandı ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

behzat c ankara yaniyorun fragmani yayinlandi 2 Behzat Ç. Ankara Yanıyorun fragmanı yayınlandı

televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden biri olan ve üç sezonun ardından final yapan Behzat Ç, ilk filmi “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm”ün ardından ikinci filmiyle izleyicisi karşısına çıkıyor.

1 Kasım 2013 tarihinde vizyona girecek olan “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” filminin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu ve Nejat İşler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar var. İşte filmin alaka çekici fragmanı…

“Behzat Ç. Ankara Yanıyor”un fragmanı yayınlandı hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.“Behzat Ç. Ankara Yanıyor”un fragmanı yayınlandı hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dört + 9 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>